Byte - ровно 8 bits и ничего лишнего (byte_od) wrote,
Byte - ровно 8 bits и ничего лишнего
byte_od

 • Mood:

Зоопарк Земля

В той час коли Хряк матеріалізувався поряд, Хрюк закінчував перевтілення з метеостазу до захінсхіду.
- Гей, чувак, як ся маєш? – просигналізував Хряк.
Хрюк продовжував меланхолічно перевтілюватися.
- Ти диви, яка потвора, - наполягав на спілкуванні прибулець, який встиг вже майже повністю матеріалізуватися, - не пригостиш старого друга?
Хрюк зробив зусилля подумати про напій.
- Дякую, дякую, - Хряк вже синтезував собі місцевий не галюциногенний коктейль з думки перевтіленого в захінсхіда Хрюка. – Бачу, ти, напевне, вже встиг побувати в якомусь зоопарку? Знову нема чого робити?
Тридцять шоста (чи тридцяти восьма? – Хряк не розібрав) нога захінсхіда зробила рух, що повинно було означати: “Багато балакаєш”
- Я компенсую твоє мовчання. В кого будеш перевтілюватися наступного разу? Коктейль вже скінчився, напевне, буду робити ноги.
Несподівано Хрюк почав спілкуватися, повільно транслюючи потік інформації.

- Онде недавно був у сузір’ї Лева – там такий прикольний зоопарк. Особливо мені до вподоби кількість ніг та рук. А оце напередодні почув про Землю. Кажуть дуже дивовижний вимір.
- Мушу зауважити, що там телепортація не працює. Доведеться тобі добиратися туди за допомогою провідників. Воно тобі треба?
- Це ж чудово. Ще одна пригода.
- Все ж, я б не радив. Є в мене один знайомий який там був. Всякого надивився там. Ядерна зброя, забруднена атмосфера, аборигени з пукавками.
- Ти забув систему Скорпіона? – хмикнув Хрюк, - Як нам там було весело?
- Так-то воно так, але… поперед зустрінься з знайомим. Він себе називає Попервом, знайдеш його у “Готелі”.
І, що декому б й здалося дивним, Хряк зник без прощання.

“Готель” був дивним згустком часу та простору де матеріалізовані свідомості та думки мали змогу перетинатися, тому свідомості першої статі зазвичай уникали це місце. Хрюк прибув у той час, коли кількість відвідувачів була максимальна для цього виміру й відразу матеріалізував декілька галюциногенних коктейлів з необачливо залишених без нагляду думок деяких відвідувачів. Періодично Хрюка лоскотали прааатііівниє, забираючись у його простір, але він був індиферентний до цього. Врешті решт його залишили у спокої. Спливали виміри, а він все чекав, з нудьги перемішуючи коктейлі.
Нарешті десь з сусіднього часу випливла мара схожа на Поперва тай зробила спробу поласувати коктейлем.
- Еее, друже, спочатку давай побалакаємо, - дав зрозуміти Хрюк, блискавичним рухом переміщуючи коктейлі у сусідній вимір.
Поперв обурено матеріалізувався повністю, до того ж у фізичному стані. Цей трюк у радіусі декількох його об’ємів зруйнував всі перетини простору та часу, а невдахи, що опинилися поряд, луснули з фізичним дзвоном.
- Що тобі потрібно? – втомлено спитав Поперв, дивлячись кудись мимо часу Хрюка.
- Земля.
- Зе..? Що?! Ти що, перевозився зоряного попелу?
- Кажуть, ти там був. Напевне ось у цьому огидному фізичному стані? Не дивно, що тобі не сподобалося. Я б сам себе відчував як остання чорна дірка перебуваючи чорти зна де у такому вигляді.
- Справа не в тім, справа в них. Що ти знаєш про Землю?
- Досить кумедний зоопарк десь на задвірках Чумацького Шляху.
- Знаєш, що для подорожі тобі доведеться обзавестися матеріальним тілом? І що це можливо тільки на чорному ринку? – погляд Поперва досі дивися куди скрізь час.
Хрюк здогадався матеріалізувати фізично один з коктейлів, витягнутий з сусіднього виміру. Знову металевий лускіт і обурені згустки енергії від відвідувачів “Готелю”. Співрозмовник потягнувся до напою й почав його натурально смоктати.
“Як це огидно”, - відмітив десь у собі Хрюк. Тим часом, не змінюючи погляд, Поперв продовжував.
- Оболонка – це раз; провідник – це два; по…
- Це не важливо, - безцеремонно перебив його Хрюк.
- Ти знаєш, хто там водиться?
- Чув, що там є ті, кого називають тьолками та пацанами. Ще там є атмосфера, натуральна рідина та навіть двоногі істоти.
Поперв схвально похитав декількома кінцівками.
- Все?
- Ще там є пукавки для знищення цих самих двоногих істот, масовий психоз та багато розваг. Якщо експонувати їх час на наші виміри, то зараз там найбільш популярна забава під назвою “Тут є нафта”, коли треба перебити одних істот, замість них привести до влади інших і кайфувати від потоків цієї самої нафти собі у вени.
- Фіііхня, - промовив Поперв, даючи зрозуміти, що коктейль скінчився. Здавалося, напій ніяк не вплинув ні на любителя коктейлів, ні на його фізичну оболонку. Почав він говорити лише після того, як перед ним виник ще один коктейль.
- Що ще?
- Кажуть, там є такі звірі, як корпорації.
Ближча в часі до Хрюка половина Поперва похмурнішала.
- Так, є. Це такі огидні істоти, які майже цілком колапсують увесь час та простір тьолок та пацанів, що майже завжди перетворює їх на так званих офісних зомбі. Бачив колись павуків у банці?
Хрюк дав знак наступним коктейлем, що ні.
- Ну і добре. Суть у тому, що це створіння у яких забрали час та простір, але за ілюзію володіння становищем вони знищують один одного в умовах зколапсованого до розмірів банки простору в часі.
- Ще буцім то там є держави…
- Скільки в тебе ніг? 127?
- 128.
- У держави кінцівок набагато більше. І вони усюди. Як всередині себе, так й далеко за її мажами. Держава міцно намагається тримати всіх і вся, висмоктуючи всі поживні речовини та знищуючи усяку особистість, що стає на її шляху. Погана істота. Кажуть, у наших вимірах, колись, коли всі були настільки дикі, що мали фізичну оболонку, теж існували такі звірі. Але їх знищили ще до того, як нам було дозволено носити назву розумних згустків інформації.
- Також ходять чутки про народних обранців…
Поперв ледве не поперхнувся коктейлем.
- Трясця твоєї матері! Не згадуй при мені про них! Більш нераціональних та безглуздих істот я не бачив у Всесвіті! Жирують за рахунок двоногих обираючи тих до останньої молекули простору та часу! Увесь час тільки те й роблять, що сваряться, не забуваючи при цьому генетично змінювати державу, щоб та мала змогу ще міцніше тримати своїми кінцівками тьолок та пацанів.
- А як щодо бізнесменів?
- Гарний бізнесмен – то передостання стадія трансформування у народного депутата… я тобі так скажу – з ними справи краще не мати.
- Передостання?
- Так, є ще так звані політики. Але не змушуй мене про них згадувати. Й так настрій зіпсовано.
- Реклама…
- То не істота! – нервового перервав Хрюка Поперв. – То безглузда розвага від бізнесменів для тьолок та пацанів. Гидота ще та!
- Інтернет…
- О! То, можливо, перший крок до самоусвідомлення, але, знаючи всіх цих тварин, особливо державу, нічого з того напевне не вийде… - і Поперв жбурнув кудись у напрямку земного часу спорожнілу тару з-під коктейлю. Розповідача напої не брали. Зовсім. Нервовість розмови зводила нанівець усю дію коктейлів.
- Суддя?
- Бізнесмен плюс політик плюс народний обранець у квадраті. Цієї характеристики досить?
- Президент?
І тут увесь об’єм Поперва випроменив таку плазму жаху, що фізична оболонка хутко стислася і вибухнула, наче наднова. Відлуння іонізованої матерії ще довго мандрували вимірами та часами.
“Щось мені підказує, що в даній проекції їхнього часу на наші виміри, мені у зоопарку Земля не побувати”, - з деякої досадою подумав Хрюк й, діставши останню заховану порцію коктейлю, залишився спостерігати за перетинами простору і часу у “Готелі”.
Tags: байка, земля, космос. сознание, материя
Subscribe

 • Умер Стив Джобс

  5 октября не стало одного из самых харизматических лидеров ИТ индустрии Стива Джобса. Можно по-разному относиться к его деятельности и к Apple…

 • Почему разработчики так не любят "светляков"?

  На сайте WOT появился ролик, посвященный "физике", в котром, в частности, акцентировалось внимание на том, что теперь любая кочка, поворот…

 • World of Tanks - то, о чем обычно умалчивают

  World of Tanks или, сокращенно, WOT - одна из самых популярных онлайн-игр последнего года на территории СНГ. Зайдите на их сайт и там можно увидеть…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments